Tarnetingimused

 

 1. Peale Müügilepingu jõustumist toimetatakse Kaup Ostjale tema poolt tellimuse vormistamisel märgitud viisil. Müügileping loetakse sõlmituks alates arve järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest OT Service OÜ (Müüja) arvelduskontole.
 2. Transpordi ettevõte toimetab Kauba koos Kauba juurde kuuluvate dokumentidega kohale üldjuhul esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 5 (viie) tööpäeva jooksul alates tellimuse esitamise hetkest. Kampaaniate ajal on Müüjal õigus panna saadetis teele vastavalt töömahule ja järjekorrale. Kui kampaania sisaldab eritegevusi (näiteks: autogrammide pealepanek), siis võib saadetise teele panemine viibida rohkem kui 5 tööpäeva.
 3. Kui Ostja poolt tellitud Kaup ei ole laos ja see tellitakse spetsiaalselt tarnijalt, ning selgub, et Müüjast mitteolenevatel asjaoludel ei ole võimalik tellimuses märgitud tarneajaks Kaupa kohale toimetada, siis Müüja teavitab sellest Ostjat tema poolt tellimuse vormistamisel märgitud telefoni või e-posti teel 2 tööpäeva jooksul alates Müügilepingu jõustumisest. Müüja annab ühtlasi Ostjale teada tema poolt tellitud Kauba kohaletoimetamise tähtaja.
 4. Juhul, kui Ostja ei ole Kauba kohaletoimetamise pikenemise tõttu huvitatud enam toote ostmisest, siis on Ostjal õigus oma tellimus tühistada ning Müüja tagastab Ostjale tema poolt tasutud summa koos transpordi maksumusega.
 5. Ostjal on õigus peale Kauba eest tasumist, kuid enne Kauba kohaletoimetamist, oma tellimus tühistada, saates selle kohta vastava avalduse koos tellimuse numbri ja arvelduskonto numbriga Müüja e-maili aadressile shop@otttanak.com või helistades telefonil +372 677 4446.
 6. Kui Ostja poolt tellitud Kaup on transpordi ettevõttele üle antud, võtab transpordi ettevõte Ostjaga eelnevalt ühendust, et kokku leppida Kauba saabumise
 7. Transpordi ettevõte toimetab Kauba Ostja poolt tellimuse vormistamisel märgitud aadressile. Sihtkohta hiljem muuta ei saa.
 8. Ostjal tuleks tellimuse vormistamisel jälgida esitatavate kontaktandmete õigsust, et vältida viivitusi ja arusaamatusi Kauba kohaletoimetamisel. Müüja ja transpordi ettevõte ei vastuta Kauba kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus oli tingitud Ostja poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsuses või ebaõigsuses.
 9. Transpordi ettevõte annab Kauba üle Ostjale koos saatelehega. Enne saatelehe allkirjastamist või kauba kättesaamise kinnitamist tuleks Ostjal Kauba pakend üle vaadata ja selle väliste vigastuste korral teavitada Müüjat ja transpordi ettevõtet. Ostjal tuleb vigastatud pakendiga Kaubast teavitada Müüjat e-posti aadressil shop@otttanak.com või helistades telefonile +372 677 4446. Transpordi ettevõtte poolt vigastatud pakendiga Kaup asendatakse.

Transpordivõimalused

Ott Tänaku Fännipood kasutab saadetiste kohalesaatmiseks Eestis enamlevinud saatmisviise:

 • Omniva pakiautomaadid (Eesti, Läti ja Leedu)
 • Omniva kuller / rahvusvahelised saadetised
 • SmartPost pakiautomaadid (valitud asukohad ainult Soomes)

Toodete postitamine

Üldjuhul postitame kõik tooted esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui viiendal tööpäeval peale makse laekumist (v.a erikampaaniad).

Erikampaaniad

Erikampaaniateks loetakse kampaaniaid, kus  Müüja pakub Ostjale eritingimusi (näiteks: autogrammide lisamine toodetele). Sel juhul võib pikeneda tarneaeg sõltuvalt töömahust ja kampaania sisust. Kampaania ajal tellimuse tegemisel arvestab Ostja võimaliku ajalise lisakuluga ja ei oma tarneaja osas hilisemaid pretentsioone.

Ostjal ei ole võimalik tagastada tooteid, mida on modifitseeritud (näiteks: tootele on lisatud autogramm) või toode on määrdunud/kahjustatud.

Saadetiste mõõdud

Ott Tänaku Fännipoe saadetiste mõõdud jagunevad 3 erinevasse kategooriasse:

 • S: 9 x 38 x 64 cm
 • M: 19 x 38 x 64 cm
 • L: 39 x 38 x 64 cm

Saadetiste maksimaalne kaal võib olla kuni 30kg.

Toodete saatmine

Saadame kõigi Ott Tänaku Fännipoes olevaid tooteid üle kogu maailma. Saatmise hinnad varieeruvad riigiti ja kõik transpordiga seotud kulud arvutatakse e-poe kassas enne tellimuse eest makse sooritamist.

Tule ise kauplusesse järele – TASUTA!

Kõik tellimused saab TASUTA kätte Ott Tänaku Fännipoe esinduskauplusest Paavli 5, Tallinn, 10412. Kauplus on avatud ainult eelneval kokkuleppel. Helista ja lepi meie klienditeenindajaga sobiv aeg kokku +372 677 4446

Omniva pakiautomaat

Pakiautomaatide asukohad leiate siit.

Tooted jõuavad Teie valitud pakiautomaati üldjuhul 1-3 tööpäeva jooksul alates tellimuse vormistamisest, kuid juhime tähelepanu asjaolule, et toodete postitamine toimub maksimaalselt 5 tööpäeva jooksul. Toote kohalejõudmisest pakiautomaati teavitatakse Teid SMS-iga, mis sisaldab uksekoodi, pakiautomaadi asukohta, tagastuskoodi ning hoiutähtaja lõppu.

Klient on kohustatud säilitama Toote pakendil oleva triipkoodi kuni 14-päevase tagastusperioodi lõpuni. Kliendil on võimalik soovi korral Toode ümber vahetada või tagastada kasutades selleks vastavat triipkoodi.

Kui E-poes on käimas müügikampaaniad, võivad tarneajad olla pikemad. Vabandame võimalike ebamugavuste pärast!

Küsimuste korral palun helistage telefonil +372 677 4446 (E-P kell 10-21) või saatke e-kiri e-posti aadressile shop@otttanak.com.

Scroll to Top