Ostuinfo

1. Ostmine ja tasumine

1.1. Valige toode

Klikkides tootel avaneb toote infoleht, kus on põhjalikum informatsioon toote kohta. Kui toode on e-poe laos olemas, saate lisada selle ostukorvi. Kui toode e-poe laost otsa saanud, kuvatakse vaid tooteinfo.

1.2. Lisage toode ostukorvi

Lisage soovitud toode ostukorvi klikkides nupule “Lisa korvi”

Ostukorvi lisatud tooteid saate vaadata, kui klikite hiirega ekraani paremal ülanurgas kujutatud ostukoti ja selle taha kuvatud ostukorvi lisatud toodete arvu ja summa märgil. Klikkides ostukoti sümbolil avaneb Teie ostukorvi sisu. Vajadusel saate muuta ostukorvi koguseid vastavatesse lahtritesse uute numbrite sisestamisega ja klikkides nuppu „Salvesta koguse muudatused“. Ostukorvis olevaid tooteid saate eemaldada klikkides nuppu „eemalda“ või tühjendada kogu ostukorvi klikkides nuppu „Tühjenda korv“. Vajutades nupule „Jätka ostmist“ saate jätkata uute toodete ostukorvi lisamist.

1.3. Ostu vormistamine

Ostu vormistamiseks klikkige ostukorvis asuval nupul „Vormista ost“. Teid suunatakse edasi uuele lehele, kus saate sisestada info ostja ja kauba saaja kohta. Tärniga tähistatud väljad on kohustuslikud. Kontollige palun andmed üle, et kõik oleks korrektne.

Valige tarneks soovitud Omniva postiautomaadi asukoht. Valiku tegemisel lisatakse tellimusele tarne maksumus.

Ostuga seonduv lisainfo, mida peate vajalikuks meile edastada lisage palun lahtrisse “Kommentaarid”

Ostu vormistamiseks klikkige nuppu „Vormista ost“. Teid suunatakse edasi järgmisele lehele, kus saate valida endale sobiva makseviisi.

1.4. Tasumine

Ostu eest saate tasuda eurodes, kas:

– valikus olevate pangalinkidega;

– Paypal lingi kaudu Paypal konto, deebet- või krediitkaardiga;

– pangaülekandega 2 tööpäeva jooksul (seni hoiame teie tellimust kehtivana)

Peale tasumist saadetakse Teie e-postiaadressile, mille sisestasite ostu vormistamise etapis ostja aadressiks, tellimiskinnitus. Kaup tarnitakse Teile vastavalt valitud tarneviisile ja tarnetingimustele.

 

2. Tarnetingimused

Üldjuhul postitame kõik tooted esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui viiendal tööpäeval peale makse laekumist.

 

3. Tagastusõigus

Vastavalt Võlaõigusseaduse §-le 56 võib tarbija sidevahendi abil sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Kauba puhul algab tähtaeg päevast, mil kaup on jõudnud tarbijani.

Kui avastate, et kaup ei vasta teie ootustele ning soovite lepingust taganeda, siis palun saatke meile vastavasisuline kiri aadressile shop@otttanak.com. Meid tuleb teavitada oma tagastuse soovist hiljemalt 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Tarbija peab pakkujalt saadud kauba tagastama viivitamata, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul taganemisavalduse ärasaatmisest.

Lepingust taganemise õigust saab kasutada üksnes kasutamata toodete puhul. Kauba tagastamine toimub kliendi kulul ja tagastatud kauba eest tasume viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul lepingust taganemise teate jõudmisest meieni.

Scroll to Top